Noma Pozitif

17 Aralık 2007 yılında faaliyetine başlamıştır. 13 yıldır 360 derece tam hizmet iletişim ajansı olarak hizmet veren Noma Pozitif, sektördeki tüm kreatif iş süreçlerini kısa süre içinde dijital platformlarda da olacak şekilde genişletmiştir.

Doğru kanalda; doğru tasarımı ve doğru dili kullanma uzmanıyız. Küçük detayları kıskıvrak yakalayan creative bir ekibiz .

Yeni nesil pazarlama yöntemlerini marka veya ürünlere özel kurgulayıp, 360 derece hizmet anlayışı ile güçlü fikir ve tasarımlar üretiyoruz.


ÖNEMLİ MARKALAR YARATIYORUZ

Organizasyon

Noma Organizasyon hizmeti, sizlere kurumsal ve diğer tüm organizasyonlarınızda profesyonel ve ekonomik süsleme, animasyon ve organizasyon hizmeti sunar.

Dijital Medya

Ajansınız olarak bütün ihtiyaçlarınıza cevap verir, sadece çözümler sunmaz, uygularız. Markalaşma, Medya Satın Alma ve Planlama, PR, Pazarlama, Dijital, Sosyal Medya, SEO, UX/UI, Event başlıkları altındaki hizmetlerin tamamına ulaşırsınız.

Web Sitesi / Uygulama

Bizler, özenle hazırladığımız tasarımlarımızla, sizlere en iyi sonuç verecek web tasarım hizmetini sunuyoruz. Artı değer yaratmak üzerine yoğunlaştığımız sitemizde, marka uyumu ile öne çıkartıcı proje bazlı çalışıyor, yaratıcı ruhumuzu asla öldürmüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal mecralarda bulunan hesaplarınızın bugüne kadar yapılmış paylaşımların değerlendirmeleri ve bu paylaşımlar üzerinden vermiş olduğunuz hizmet veya satışını gerçekleştirdiğiniz ürün doğrultusunda kitlelere mesajınızı en iyi şekilde duyurmanızı sağlıyoruz.

Prodüksiyon (Tanıtım & Reklam Filmleri)

Profesyonel yapım, yönetim ve teknik ekibimizle reklam, sinema, belgesel, tanıtım, program gibi her türlü video, fotoğraf ve müzik ihtiyacınıza cevap veririz. Kamera, kurgu, grafik, seslendirme, ışık, stüdyo gibi konulara son teknoloji ile çözümler getiririz.

PR

Global bir PR ajansı olarak Medya İletişimi, Sosyal Sorumluluk İletişimi, Lider İletişimi, Algı ve İtibar Yönetimi gibi bir çok alanda Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Her biri farklı amaçlar gözetilerek yapılandırılmış firmaların, hiyerarşik düzene uygun, en yukarıdan bakıldığında geneli gösterebilen; ayrı ayrı bakıldığında ise her birinin kurumsal firma yapısını ifade edebilen kapsamlı kurumsal kimlik kılavuzunun oluşturulmasıdır.

Grafik Tasarım

Yıl içerisinde yayılmış olan katalog, broşür, afiş, dergi reklamı, insert, el ilanı, banner yapılması v.b. gibi tüm grafik ve tasarım işlerinin yapılmasını, baskıya gönderilen her işin kurumsal kimlik çalışmaları içerisinde olup, olmadığının kontrolünü ajans olarak hizmet verilmesini kapsar.

FUAR HİZMETLERİ

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşen tüm organizasyonlarda tam hizmet veriyoruz. Stant tasarımı, üretimi, dijital baskısı gibi geniş bir yelpazede firmanıza hizmet vererek çözüm ortağı oluyoruz.